Obroty Grupy Geis wzrastają o prawie 20% r/r

16.6.2022

Geis odniósł kolejny sukces. Firma ponownie zwiększyła swoje obroty o prawie 20% w porównaniu z poprzednim rokiem. To doskonały wynik w tych trudnych czasach.

Aktualności

„W obliczu wszystkich niesprzyjających okoliczności jesteśmy bardzo zadowoleni z wyniku i co ważniejsze pewni dalszego rozwoju w nadchodzących latach”, mówią Hans-Georg Geis i Wolfgang Geis, właściciele i dyrektorzy zarządzający grupy. Wraz z rozwojem grupy wzrosła również liczba pracowników. Firma zatrudnia obecnie 6430 osób w ponad 120 lokalizacjach.

Grupa Geis osiągnęła taki rezultat głównie dzięki długoterminowej koncentracji na dostarczaniu szerokiego portfolio wysokiej jakości usług, wieloletniemu partnerstwu z klientami, a także niezawodności nawet w nieprzewidywalnych i trudnych ekonomicznie oraz politycznie czasach.

Geis PL systematycznie relokuje się do nowocześniejszych, a także większych biur i magazynów. Silnie rozwija usługi transportu całopojazdowego – z 3 biur FTL w 2021 roku, firma zwiększyła ich liczbę do 8. W kraju nad Wisłą obecnie zatrudnionych jest blisko 500 osób w 21 oddziałach. 

Galeria

Więcej aktualności

Wszystkie aktualności