OPONY NA ŚWIAT

Mija ponad pół roku odkąd przejęliśmy największy europejski magazyn opon dla samochodów osobowych i tym samym powitaliśmy ponad 300 nowych pracowników. Jesteśmy dumni, że pomimo pandemii udało nam utrzymać wszystkie etaty! Każdego roku wysyłamy 14 milionów opon do ponad 120 krajów na całym świecie.

PneumatikyCentrum logistyczne zajmuje powierzchnię 110 000 m², posiada 123 bramy i rampy do załadunku i rozładunku. Wymaga to on nas doskonałej organizacji wszystkich procesów, ale z tak doświadczonym i zgranym teamem wszystko jest możliwe!

MIEJSCE NA PONAD 3 MILIONY OPON

Opony rejestrujemy w naszym systemie zarządzania magazynem i przechowujemy na specjalnych paletach, na których łącznie zmieści się 3 mln sztuk. Nasi pracownicy zarządzają ponad 6000 różnych typów opon.

WARTOŚĆ DODANA W CENIE

„Pracujemy przez całą dobę, 365 dni w roku, na trzy zmiany” - wyjaśnia Joannis Tsilivarakos, kierownik jednostki biznesowej. „Oprócz standardowych usług, nasi pracownicy świadczą również usługi o wartości dodanej, takie jak montaż opon do felg i montaż FIT, w którym wklejamy specjalny pierścień piankowy wewnątrz opon”.
„W styczniu bez problemu przejęliśmy wszystkie usługi ”- mówi dr hab. Johannes Söllner, CEO Grupy Geis. „Razem dobrze poradziliśmy sobie z pandemią. Wykorzystamy teraz nasze doświadczenie do optymalizacji procesów i procedur.”

Galeria

Więcej aktualności

Wszystkie aktualności