PODWÓJNY START SPEDYCJI REGIONALNEJ

Nasz zespół z Geis Eurocargo w Norymberdze pracuje od zeszłego roku jako spedytor regionalny dla MAN i Volkswagen Group Logistics. W pierwszym roku współpracy możemy pochwalić się bardzo dobrymi wynikami przy realizacji tych dwóch dużych projektów.

Geis_VolkswagenNowe projekty w firmie Geis miały dwie daty rozpoczęcia: „Przed faktycznym rozpoczęciem współpracy przerobiliśmy prawie wszystkie procesy i stworzyliśmy infrastrukturę dostosowaną do naszych klientów” - wyjaśnia Peter Gayer, dyrektor Działu Motoryzacyjno-Drogowego w Niemczech. „Potem nastąpiło prawie całkowite zatrzymanie z powodu koronawirusa, wiec teraz znowu jesteśmy na początku drogi”.

Dzięki temu projektowi rok temu rozbudowaliśmy nasze istniejące centrum logistyczne w dzielnicy Hafen w Norymberdze o terminal samochodowy. W jednej sekcji tego oddziału już wdrażamy spedycję regionalną dla innego klienta OEM. Wyposażyliśmy terminal o powierzchni 7000 m² w dodatkowe biura, nowe bramki odpraw, energooszczędne oświetlenie LED oraz system automatycznego wjazdu / wyjazdu z rozpoznawaniem tablic rejestracyjnych, stworzyliśmy 60 nowych miejsc pracy i zakupiliśmy nowe pojazdy. 

„Jednoczesne uruchomienie dwóch projektów OEM w jednym miejscu i przerwa spowodowana pandemią stanowiło dla nas ogromne wyzwanie” - mówi Peter Gayer. „Dzięki dużemu zaangażowaniu i elastyczności całego zespołu motoryzacyjnego stworzyliśmy dobry fundament do współpracy. Naszym celem jest zapewnienie Volkswagenowi i MAN najlepszych usług w dłuższej perspektywie”.
 

Galeria

Więcej aktualności

Wszystkie aktualności