• Wysłanie CV

  Jeśli chcesz rozwijać się razem z nami w branży TSL, sprawdź aktualne oferty pracy i prześlij do nas swoje cv na adres rekrutacja@geis.pl.

 • 0-4 tygodnie
 • Pierwszy etap procesu

  Każde cv, które do nas trafia, jest dokładnie analizowane, pod kątem aktualnych wakatów. Jeżeli pojawi się oferta odpowiadająca Twoim umiejętnościom z pewnością nawiążemy kontakt.

 • 1-2 tygodnie
 • Rozmowy kwalifikacyjne

  Rozmowy przebiegają zwykle indywidualnie. Przy niektórych stanowiskach pracy możesz się już w I etapie spotkać ze swoim przyszłym przełożonym. Na stanowiska kierownicze i stanowiska w oddziale handlu nabory są zazwyczaj wieloetapowe. W niektórych przypadkach, używamy do wybierania Assessment Centrum.

 • 1-2 tygodnie
 • Oferta pracy

  Ostatni etap rekrutacji to złożenie przez nas oferty pracy oraz rozmowa z wybranym kandydatem dotycząca szczegółów współpracy.


Nie udało się tym razem? Nie martw się! Za Twoją zgodą zostawimy Twoje CV w wewnętrznej bazie danych w celu zwrócenia się do Ciebie w przyszłości lub podczas otwierania nowego naboru na inne stanowisko.

Najczęściej zadawane pytania

Co zrobić, jeżeli jestem zainteresowany pracą u was, ale nie znalazłem odpowiedniego stanowiska?

Swoje CV wraz z listem motywacyjnym możesz wysłać przez e-mail na adres działu personalnego rekrutacja@geis.pl. W swoim e-mailu, prosimy o dokładne opisanie tego, co chciałbyś u nas realizować i w jakim regionie. Twoje CV zostanie przeanalizowane i następnie się skontaktujemy z ofertą dalszego postępowania.

Jak napisać list motywacyjny?

List motywacyjny powinien wyjaśnić, dlaczego ubiegasz się o to konkretne stanowisko pracy. Na miejscu jest również, aby wyjaśnić wszystko, co w życiorysie nie jest oczywiste. Opisz powody, dlaczego aplikujesz właśnie do naszej firmy, co spodobało Ci się na proponowanych stanowiskach i dlaczego uważasz, że jesteś dobrym kandydatem.

List motywacyjny powinien być jasny, mieć prostą strukturę, a jego treść nie powinna być zbyt długa.

Jak napisać CV?

Życiorys jest Twoją wizytówką, która stanowi Twój pierwszy kontakt z firmą, w której chcesz pracować. Jego treść i to jak wygląda decyduje o tym, czy dostaniesz się do finału naboru. Dlatego przygotuj je starannie.

W życiorysie zawsze podawaj prawdziwe informacje i aktualne dane kontaktowe. Nie zapomnij sprawdzić czy numer telefonu i adres e-mail są prawidłowe. Jeśli chcesz dołączyć do życiorysu swoje zdjęcie, powinno być formalne, czyli takie, które przedstawia Cię jako pracownika. Nieformalne i prywatne zdjęcia nie są odpowiednie.

W swojej historii pracy zacznij od aktualnego zajęcia i postępuj do najstarszego. W każdym miejscu zatrudnienia wypisz nazwę pracodawcy, swoje stanowisko i datę początku i końca zatrudnienia. Dla każdego stanowiska pracy określ w punktach zadania i główne obowiązki, które wykonywałeś w pracy.

Podobnie postępuj z opisaniem edukacji. Wypisz czas początku i zakończenia edukacji oraz nazwę ukończonej szkoły i kierunek. Określ też rok ukończenia każdego szkolenia, kursu lub certyfikacji.

Umiejętności językowe wskazuj również zgodnie z poziomem wiedzy, nie należy się przeceniać, ale także obniżać swójego poziomu. Sprawdzimy to podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Życiorys powinien zawierać informacje dotyczące Twoich doświadczeń zawodowych. Jesteś dumny ze swoich sportowych osiągnięć? Czy masz ciekawe hobby? Informacje te również mogą być zawarte w życiorysie, lecz są dobrowolne.

Kto może ubiegać się o zatrudnienie w Geis PL?

Każdy! Jeśli tylko masz chęci do pracy i chcesz się rozwijać, to masz szanse aby dołączyć do naszego zgranego zespołu. Wystarczy, że skontaktujesz się z działem HR.

Jak mogę ubiegać się o pracę w Geis?

Spośród wolnych miejsc pracy, wybierz stanowisko, którym jesteś zainteresowany i prześlij swoje cv na rekrutacja@geis.pl.

Chcę zacząć współpracę z Geis jako przewoźnik, co powinienem zrobić?

Jeśli jesteś zainteresowany pracą jako przewoźnik, nie zwlekaj i czym prędzej skontaktuj się z naszym działem HR. Czekamy na Twoje zgłoszenie.

Jakie możliwości oferujecie dla absolwentów?

Absolwenci są u nas zawsze mile widziani! Oferty pracy właściwe dla absolwentów są wyraźnie oznaczone. Zarówno do operacji jak i do administracji zapraszamy wszystkich absolwentów szkół średnich i wyższych specjalizujących się w transporcie i logistyce. Jesteś absolwentem i nie ma obecnie na rynku odpowiedającej Ci pracy? Prosimy o przesłanie CV na adres działu personalnego rekrutacja@geis.pl.  W swoim e-mailu, prosimy o dokładne opisanie tego, co chciałbyś u nas realizować i w którym regionie.

Dołącz do nas

Jesteś przewoźnikiem? albo od razu Sprawdź wolne stanowiska