Transport całopojazdowy

Czy Twoja przesyłka jest cięższa niż 2500 kg? Czy Twój towar ma dużą objętość?
Skorzystaj z naszego transportu całopojazdowego lub doładunkowego.

Transport całopojazdowy zapewniamy zarówno w ramach kraju, jak i jako transport międzynarodowy.
Bezpośredni transport całopojazdowy (FTL - Full Truck Load) jest wygodny dla spaletyzowanych i niespaletyzowanych przesyłek. Wybierzemy dla Ciebie pojazd, który będzie swoją objętością jak najbardziej pasować do rozmiaru i wagi przesyłek.
Jeśli Twoja spaletyzowana lub niespaletyzowana przesyłka nie wypełni pojemności całego pojazdu, zapewnimy tzw. doładunek (LTL - Less than Truck Load).

Podstawowe usługi w zakresie transportu całopojazdowego

  • Odbiór i dostawa przesyłek na zamówienie zlecającego
  • Transport przesyłek ADR
  • Transport w temperaturze kontrolowanej (jeśli charakter towarów tego wymaga)
  • Instrastat dla przesyłek w ramach UE
  • Organizacja wszystkich usługi celnych (dla przesyłek spoza UE)

Zapewniamy transport całopojazdowy i doładunek do wszystkich krajów europejskich, zarówno jeśli chodzi o eksport jak i import. Wszystko to przy pomocy zakontraktowanej floty pojazdów. Dysponujemy samochodami o różnym rodzaju zabudowy oraz tonażu.
Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami, a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Specjalne rozwiązanie transportowe

Znajdziemy dla Ciebie najlepszą i najbardziej opłacalną drogę współpracy.
Jesteśmy w stanie przygotować rozwiązania transportowe dopasowane do Twoich wymagań. Doradzimy i zoptymalizujemy koszt obsługi Twoich zleceń transportowych.

Jak to robimy?

W pełni wykorzystujemy synergie, łączymy nasze produkty, a więc transport całopojazdowy, doładunek, transport drobnicowy. Wdrażamy optymalne metody zarządzania, które zapewnią szybką i efektywną usługę.

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie jest moja przesyłka?

Gdzie znajduje się w tym momencie Twoja przesyłka, możesz sprawdzić na naszej stronie internetowej https://www.geis.pl w zakładce Tracking & Tracing. Wystarczy, że wpiszesz numer przesyłki, a wyświetli Ci się jej aktualny status. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z infolinią:

Pon. – pt.  8:00 – 16:00
+48 22 267 96 00

Jaki jest czas dostawy przesyłek?

Geis PL doręcza przesyłki zwykle w ciągu następnego dnia roboczego po odbiorze. Termin ten nie jest jednak gwarantowany z powodu możliwości wystąpienia nieprzewidzianych i niezależnych od firmy sytuacji takich jak np. śnieg czy nieszczęśliwy wypadek.

Aktualności

ZOBACZ WIĘCEJ