Szanowni Państwo,
Informujemy, iż w dniu 02.12.2022 Centrum Obsługi Klienta będzie nie dostępne. Na wszystkie wiadomości odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe. Za utrudnienia przepraszamy.

Transport całopojazdowy

Czy Twoja przesyłka jest cięższa niż 2500 kg? Czy Twój towar ma dużą objętość?
Skorzystaj z naszego transportu całopojazdowego lub doładunkowego.

Transport całopojazdowy zapewniamy zarówno w ramach kraju, jak i jako transport międzynarodowy.
Bezpośredni transport całopojazdowy (FTL - Full Truck Load) jest wygodny dla spaletyzowanych i niespaletyzowanych przesyłek. Wybierzemy dla Ciebie pojazd, który będzie swoją objętością jak najbardziej pasować do rozmiaru i wagi przesyłek.
Jeśli Twoja spaletyzowana lub niespaletyzowana przesyłka nie wypełni pojemności całego pojazdu, zapewnimy tzw. doładunek (LTL - Less than Truck Load).

Podstawowe usługi w zakresie transportu całopojazdowego

  • Odbiór i dostawa przesyłek na zamówienie zlecającego
  • Transport przesyłek ADR
  • Transport w temperaturze kontrolowanej (jeśli charakter towarów tego wymaga)
  • Instrastat dla przesyłek w ramach UE
  • Organizacja wszystkich usługi celnych (dla przesyłek spoza UE)

Zapewniamy transport całopojazdowy i doładunek do wszystkich krajów europejskich, zarówno jeśli chodzi o eksport jak i import. Wszystko to przy pomocy zakontraktowanej floty pojazdów. Dysponujemy samochodami o różnym rodzaju zabudowy oraz tonażu.
Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami, a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Specjalne rozwiązanie transportowe

Znajdziemy dla Ciebie najlepszą i najbardziej opłacalną drogę współpracy.
Jesteśmy w stanie przygotować rozwiązania transportowe dopasowane do Twoich wymagań. Doradzimy i zoptymalizujemy koszt obsługi Twoich zleceń transportowych.

Jak to robimy?

W pełni wykorzystujemy synergie, łączymy nasze produkty, a więc transport całopojazdowy, doładunek, transport drobnicowy. Wdrażamy optymalne metody zarządzania, które zapewnią szybką i efektywną usługę.

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie jest moja przesyłka?

Gdzie znajduje się w tym momencie Twoja przesyłka, możesz sprawdzić na naszej stronie internetowej https://www.geis.pl w zakładce Tracking & Tracing. Wystarczy, że wpiszesz numer przesyłki, a wyświetli Ci się jej aktualny status. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z infolinią:

Pon. – pt.  8:00 – 16:00
+48 22 267 96 00

Jaki jest czas dostawy przesyłek?

Geis PL doręcza przesyłki zwykle w ciągu następnego dnia roboczego po odbiorze. Termin ten nie jest jednak gwarantowany z powodu możliwości wystąpienia nieprzewidzianych i niezależnych od firmy sytuacji takich jak np. śnieg czy nieszczęśliwy wypadek.

Aktualności

ZOBACZ WIĘCEJ