Przesyłki paletowe

Szybko i bezpiecznie doręczymy Twoje przesyłki.
Jesteśmy jednym z krajowych i międzynarodowych liderów,
posiadającym profesjonalny system transportowy.

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie jest moja przesyłka?

Gdzie znajduje się w tym momencie Twoja przesyłka, możesz sprawdzić na naszej stronie internetowej https://www.geis.pl w zakładce Tracking & Tracing. Wystarczy, że wpiszesz numer przesyłki, a wyświetli Ci się jej aktualny status. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z infolinią:

Pon. – pt.  8:00 – 16:00
+48 22 267 96 00

Jaki jest czas dostawy przesyłek?

Geis PL doręcza przesyłki zwykle w ciągu następnego dnia roboczego po odbiorze. Termin ten nie jest jednak gwarantowany z powodu możliwości wystąpienia nieprzewidzianych i niezależnych od firmy sytuacji takich jak np. śnieg czy nieszczęśliwy wypadek.

Czy istnieje także możliwość wysyłki za granicę?

Tak, przesyłki paletowe dostarczamy również za granicę. Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt na info@geis.pl.

Chcę skorzystać z usług Geis PL, co mam zrobić dalej?

Jeśli prowadzisz firmę, prosimy o wypełnienie formularza zapytania pod adresem: popyt, który zostanie przekazany do właściwego działu sprzedaży. Następnie prosimy poczekać na kontakt z naszej strony.

Jak dużą przesyłkę akceptuje Geis PL?

Geis PL świadczy usługi w dziedzinie transportu palet oraz większych przesyłek, zapytaj o więcej szczegółów. Standardowo maksymalny parametr przesyłki drobnicowej to 2 500 kg, 10 palet EURO.  Maksymalna długość pojedynczej palety to 2,4  m, zaś wysokość to 2,20 m.

Aktualności

ZOBACZ WIĘCEJ

Czy Twoja przesyłka jest cięższa niż 2500 kg?

Żaden problem! W swojej ofercie posiadamy również transport całopojazdowy.

Transport całopojazdowy