Geis Cargo – spedycja lotnicza i morska

Nasza spółka w Grupie Geis specjalizuje się w organizowaniu transportów lotniczych oraz morskich, w tym również ładunków ponadgabarytowych.

Za naszym sukcesem stoją nasi klienci, dla których realizujemy różnego rodzaju przesyłki, zawsze oferując wysoką jakość usług oraz atrakcyjną cenę. W naszej działalności stawiamy na rozwój  i innowacyjność, dzięki którym jesteśmy w stanie podnosić cały czas jakość usług oraz wydajność. Nasze indywidualne podejście do klienta sprawia, że bardzo często stosujemy niekonwencjonalne rozwiązania przynoszące efekty i satysfakcję. Dzięki temu oferowane przez nas usługi takie jak fracht morski
i lotniczy oraz transport kontenerowy reprezentują wyłącznie najwyższą jakość. Odpowiadając na Państwa zapytania oferujemy nie tylko cenę, ale także rozległą wiedzę i umiejętności pracowników. Dzięki temu realizowane przez nas przesyłki lotnicze i morskie docierają bezpiecznie do odbiorców.

Należąc do Grupy o zasięgu globalnym przyczyniamy się do tworzenia miejsc pracy, poprawy standardów życia i rozwoju gospodarczego w Polsce i za granicą. Naszą Grupę tworzy zespół profesjonalistów, a każdy z nich odgrywa kluczową rolę w realizacji celów.

Naszym pracownikom zapewniamy ciągły rozwój, podnoszenie kwalifikacji, bezpieczeństwo oraz warunki pozwalające osiągnąć zawodową satysfakcję.

Wysoka etyka w biznesie, duża dbałość o zadowolenie klienta, profesjonalizm, rentowność, świadomość ekologiczna oraz entuzjazm naszych pracowników – te wszystkie elementy gwarantują zrównoważony rozwój naszej oferty i firmy.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej zapraszamy do odwiedzenia strony www.geis-group.com

We take care to unite values such as drive and vision with concentrated logistics competence. We are traditionally modern.

Hans-Georg Geis and Wolfgang Geis, Managing Partners of the Geis Group

Zapraszamy do kontaktu z nami pod numerem +48 22 653 9000 lub przesłanie zapytania na adres: sales@geis-group.pl

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami

Chcę dowiedzieć się więcej

Aktualności

ZOBACZ WIĘCEJ