Innowacje, to przewaga Geis na wiele lat.

Jury konkursu „Innowatory Wprost 2019“ przyznało Geis PL nagrodę za innowacyjne podejście w obsłudze dystrybucji drobnicowej, doceniając stworzenie w dwa lata własnej, skutecznej sieci drobnicowej Geis PL, zapewniającej płynny i szybki przepływ towarów.

Uporządkowane i zaplanowane działania, zorientowane na oczekiwania klienta oraz przyszłe potrzeby rynku to dopełnienie projektowego, innowacyjnego podejścia Geis PL. Przyszłość dzieje się na naszych oczach. Przyszłość, w której zamierzamy czynnie uczestniczyć.

W obszarze logistyki dystrybucji podstawą jest wsparcie teleinformatyczne, dlatego na ścieżce tego rozwoju kamieniem milowym okazało się wdrożenie autorskiej, mobilnej aplikacji G-Driver, dzięki której zarządzanie informacją o zleceniach jest jeszcze łatwiejsze. Aplikacja zapewnia np. pełen tracking, geolokalizację, oraz dokumentację fotograficzną Innowacyjność systemowa to nie wszystko, podstawą są uporządkowane i zaplanowane działania Geis PL zorientowane na zaspokojenie obecnych oczekiwań Klientów oraz wybieganie w przyszłość  poprzez świadome kreowanie serwisów, usług dodatkowych.   . Determinacja w tworzeniu udogodnień dla klientów drobnicowych w Polsce jest olbrzymia, a lista inicjatyw czekających tylko na to, aby pojawić się w naszym portfolio, długa. „Dziękujemy naszym klientom za zaufanie, doskonalimy się dla nich. Jesteśmy też gotowi na realizację kolejnych projektów z nowymi partnerami biznesowymi” – powiedział dyrektor sprzedaży Geis PL, pan Mariusz Kazimierczak. „Polska to transportowy lider rynku europejskiego, dlatego Grupa Geis w Polsce planuje dynamiczny rozwój, połączony z wieloma inwestycjami. Budujemy markę, poszerzamy udział w rynku. Rozwijamy kompetencje dystrybucyjne, logistyczne, projektowe. Innowacje w zakresie komplementarności naszych usług to tylko jeden z naszych atutów. Rzetelna, codzienna praca i niezawodność dostarczanych rozwiązań to podstawa naszej działalności w Polsce” – podsumowuje dyrektor sprzedaży Geis PL.

 

Galeria

Więcej aktualności

Wszystkie aktualności