Geis PL w pierwszej dziesiątce w Rankingu firm TSL 2020

1.7.2021

W ostatnim tygodniu czerwca ukazał się najnowszy 26. Ranking firm TSL za 2020 rok

Do udziału w tym renomowanym zestawieniu zaproszone są przedsiębiorstwa, które uzyskały przychód z działalności podstawowej TSL na poziomie co najmniej 2 mln zł i stanowił on nie mniej niż 51% wartości przychodu ogółem. Nadzór merytoryczny nad rankingiem sprawuje Szkoła Główna Handlowa, reprezentowana przez dr hab. prof. nadz. Halinę Brdulak.

Ranking jest ważnym źródłem informacji o rynku transportowym i logistycznym, jego kondycji oraz pozycji konkurencyjnej firm. Pomaga w zorientowaniu się jakie działanie podejmowane są przed przedsiębiorstwa w celu poprawy swojej pozycji. Stanowi również źródło informacji dla klientów, dostawców, a także innych podmiotów, biorących udział w transakcjach handlowych.

Kilka dni przed ukazaniem się pełnego rankingu, miała miejsce oficjalna Gala „Ranking Firm TSL”.

organizowana przez Dziennik Gazetę Prawną. Podczas gali można było poznać wyróżnione firmy, które wiodły prym w branży logistyczno-magazynowej, w minionym 2020 roku. Wyróżnienia trafiły do liderów rynku transportu i logistyki w kilku kategoriach.

Geis PL znalazł się w pierwszej dziesiątce wyszczególnionych firm w tegorocznym rankingu i otrzymał wyróżnienie w kategorii „Spedycja drogowa”. Kolejnym powodem do dumy jest uzyskanie 11. miejsca według dynamiki przychodów z działalności TSL.

Wyróżnienia te nabierają dodatkowej wartości ze względu na fakt, z jak wieloma wyzwaniami musiały się mierzyć firmy transportowe w minionym roku.

Dziękujemy!

Galeria

Więcej aktualności

Wszystkie aktualności