Od marca pod jedną flagą

6.1.2017

W ciągu zeszłego roku zaszły w Grupie Geis duże zmiany. Teraz proces dobiega końca i od marca wszystkie spółki Geis będą działać pod jednym znakiem towarowym.

Poszerzona i silniejsza Grupa Geis w Polsce jest już teraz w pełni przygotowana do oferowania kompleksowych usług w transporcie i logistyce z jednej ręki. Ujednolicenie marki można nazwać z pewną przesadą już tylko „wisienką na torcie“. Właściwy sens nadają mu poprzedzające je ulepszenia w dziedzinie standardów jakości i  jeszcze większa dbałość o klienta.

Grupa Geis weszła na rynek polski w 2006 roku, oferując transport morsko–lotniczy. Prawdziwy rozwój nastąpił jednak przez przejęcia przedsiębiorstw  w roku 2015.  
W pierwszym etapie trzeba było wprowadzić nowoczesne systemy operacyjne i ujednolicić platformy IT. Także pod względem technologii nastąpiły duże zmiany.  

Sieć dystrybucyjna od tego czesu zmieniła się nie do poznania. Składa się teraz z 43 oddziałów i trzech agencji celnych. W Strykowie, w samym sercu Polski powstała centralna sortownia oraz centralny HUB drobnicowy o powierzchni niemal 12 000 m2 z 120 bramami i  przepustowością 16 000 przesyłek na godzinę.

Ujednolicenie znaku towarowego nie będzie tylko kosmetyczną zmianą. Dla nas i dla naszych klientów będzie to sygnal, że działamy zgodnie ze standardami obowiązującymi w Niemczech, Czechach  i innych krajach, gdzie obecna jest Grupa Geis. Jest to też dla nas zobowiązanie na przyszłość.

Galeria

Więcej aktualności

Wszystkie aktualności