Geis PL z prestiżowym tytułem

14.9.2020

Doskonałe warunki pracy, sprzyjająca atmosfera oraz szerokie możliwości rozwoju – to tylko kilka z aspektów, którymi charakteryzują się najlepsi pracodawcy w Polsce otrzymujący tytuł BEST QUALITY EMPLOYER. Ich wyróżnieniem i certyfikacją już po raz piąty zajęło się Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej z Warszawy. W tym roku w gronie laureatów znalazła się również firma Geis PL.

Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej od pięciu lat prowadzi program BEST QUALITY EMPLOYER, którego celem jest wyłonienie oaz promocja firm wyróżniających się rzetelnością pod względem szeroko rozumianej polityki zatrudnienia. W ramach certyfikacji firmy poddawane są szczegółowej ocenie działań w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi. Proces weryfikacji jest dwuetapowy. Udzielone w pierwszym, ankietowym etapie badania odpowiedzi są weryfikowane przez Komisję, natomiast w drugim etapem przeprowadzany jest monitoring mediów. Finalnie, tytuł przyznawany przez niezależną organizację certyfikującą stanowi obiektywne potwierdzenie jakości polityki personalnej prowadzonej przez firmę.

„Jesteśmy dumni, że udało nam się przejść przez cały proces weryfikacji i certyfikacji. Tytuł BEST QUALITY EMPLOYER 2020, który trafił właśnie w nasze ręce jest potwierdzeniem naszej systematycznej pracy nad budowaniem dobrze działającej, stabilnej na wciąż zmieniającym się rynku i przede wszystkim przyjaznej pracownikom organizacji – mówi Dorota Wójcik, HR Manager.

Kapituła Konkursu doceniła nasze rozwiązania mające na celu pozyskanie, rozwój i utrzymanie pracowników gotowych do skutecznego podejmowania wyzwań stojących przed firmą. Procesy rekrutacyjne prowadzone wielokanałowo, współpraca ze środowiskami akademickimi, systemy motywacyjne oparte o wyniki pracy, szeroki wachlarz szkoleń i programów rozwojowych, wdrażanie rozwiązań mających na celu work- life balance i well-being oraz rozwijanie kultury organizacyjnej promującej zaangażowanie, otwartość i szacunek w miejscu pracy - to aspekty, które zostały wysoko ocenione przez Kapitułę Konkursu. Kapituła zwróciła również uwagę na aktywność we wdrażaniu wielu inicjatyw i programów budujących poczucie przynależności do firmy i integrujących pracowników wokół wspólnych celów, w tym m.in. Program Sportowy FIT Geis, Program Ekologiczny EKO Geis oraz czasopismo G-News.

„Jesteśmy przekonani, że Grupa Geis to wyjątkowe miejsce. Wyjątkowe- dzięki naszym pracownikom. To oni każdego dnia pracują na  sukces naszej firmy i tworzą w niej niepowtarzalną atmosferę. A nagroda BEST QUALITY EMPLOYER 2020 jest tego doskonałym potwierdzeniem. Dla nas ten tytuł to nie tylko satysfakcja, ale również zobowiązanie. Z całą pewnością będziemy dokładać wszelkich starań, by nadal zapewniać naszym Pracownikom przestrzeń do rozwoju zawodowego i realizacji ich potencjału. Mamy świadomość, że bycie godnym zaufania pracodawcą wymaga nieustannej pracy, ale jednocześnie jesteśmy przekonani, że warto to robić – podsumowuje Dorota Wójcik.

Galeria

Więcej aktualności

Wszystkie aktualności